מיכל דוד     מיכל דוד

מיכל דוד נחשבת למומחית בעלת שם בכל הנוגע להיכרות עם תוכנות האופיס של חברת מיקרוסופט. למעלה מזה 20 שנה היא מעבירה הדרכות מקצועיות בתחום המחשוב במכללות, חברות וארגונים, ספק מוכר במשרד הביטחון ואף מוכרת כספק מורשה בפורטל הספקים הממשלתי – מרכב"ה.

מיכל הפכה לאוטוריטה בתחומה, כאשר היתה הראשונה לשתף עם רשימת התפוצה שלה טיפ שבועי לתוכנת האקסל. מאז ועד היום, היא מעניקה מהידע העצום שצברה ברזי תוכנות האופיס השונות, ומשתפת מדי שבוע עשרות אלפי גולשים במדריכים וטיפים חכמים – סודות קטנים שהופכים את העבודה בסביבת המחשב לקלה, יעילה ומהנה יותר.

במקביל להדרכות הפרונטליות ולקורסים האינטרטיים אותם היא מעבירה, מיכל בעלת בלוג קבוע באתר מיקרוסופט ישראל, בו היא מעניקה לגולשים טיפים לעבודה יעילה בתוכנת MS Project ובאקסל.

המיכללה האינטרנטית לייעול המשרד

לאחר שנים של הדרכות פרונטליות, ייעוץ והטמעת תוכנות האופיס בסביבות עבודה שונות, החליטה מיכל דוד להקים בשנת 2014 את המיכללה האינטרנטית לייעול המשרד. חזון המיכללה (עם ה-י' של מיכל, כמובן) הוא להנגיש את הידע הרב שלה לכל אחת ואחד, בכל רמת ידע, בכל מקום, בכל שעה.

כל הקורסים במיכללה נבנו במחשבה רבה ובהתאם לדרישות השוק. סביבת הלמידה אמנם מקוונת לחלוטין, אך כל תלמיד זוכה לליווי אישי במהלך הקורסים ולמענה ישיר לשאלות שעולות במהלכם ואף לאחר הלימודים.

המיכללה האינטרנטית לייעול המשרד היא המקום המוביל בישראל להיכרות והתמקצעות בתוכנות Microsoft Office. הצטרפו גם אתם לאלפי תלמידים, פרטיים ומוסדיים, שלא מפסיקים להתפעל, לתרגל ולהתייעל!

במשך השנים מיכל הדריכה בארגונים רבים ביניהם:

נציבות המדינה משרד האנרגיה ימית אף.אס.בע"מ
וקסמן גוברין סופר ובניו משרד האוצר
רום גבס איירפורט סיטי DataNet
תעשייה אווירית חישתיל רביבים
גליל הנדסה איי.די.קון מרכז מנדל למנהיגות בנגב
י.א.אבי את יוסי עבודות מתכת בעמ הקרן לבריאות הסביבה קואליציה ישראלית לטראומה
קן התור הנדסה ובנין בע"מ ריאליטי פאנד השקעות דיפלומט מפיצים ( 1968 ) בע"מ
ינושבסקי א. הנדסה ובנין בע"מ
מגיל פיתוח בע"מ
גרין מבנים בע"מ
הלשכה המרכזית לסטטיסטיקה המינהל האזרחי  פלתורס

מיכל דוד המיכללה האינטרנטית  יקינטון 4 ת.ד. 14 ניר גלים 7924500 [email protected] 050-6461783